Aktualności

Kulminacja prac na ulicy Sudeckiej

Od poniedziałku (21 października) kierowcy mogą się spodziewać utrudnień na ulicy Sudeckiej.

Pościg i strzały na Placu Ratuszowym

Grupa terrorystów uciekała przed policją osobowym busem. W pewnym momencie ich auto zderzyło się z innym pojazdem. Byli ranni. Takie sceny wydarzyły się dzisiaj (czwartek, 17 października) na Placu Ratuszowym.

Załatwiali potrzeby fizjologiczne w parku

Patrol Straży Miejskiej interweniował wobec kobiety i mężczyzny zakłócających ład i porządek w parku przy dawnym Kościele Garnizonowym.

Jesienna zbiórka liści

Jesienna zbiórka liści odbędzie się w dniach 21-25 października 2019r. oraz 18- 22 listopada 2019r.

Uczniowie SP nr 10 złożyli ślubowanie

W Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, zgodnie z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją, miała miejsce jedna z najpiękniejszych uroczystości szkolnych - pasowanie pierwszoklasistów.

Nowa sygnalizacja na ruchliwym skrzyżowaniu

Trwa przebudowa systemu sterowania ruchem na skrzyżowaniu ulic Wolności i Marcinkowskiego.

Rusza Krokus Jazz Festiwal

Bardzo ciekawie zapowiada się tegoroczny Krokus Jazz Festiwal, który rozpoczyna się już w najbliższą środę (16 października). Na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury zobaczymy wiele gwiazd.

Wybory przebiegły sprawnie

Nie zdarzyło się nic, co w istotny sposób mogło zakłócić rytm tego ważnego dnia - powiedział Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2020 rozstrzygnięty!

Ponad 8 tysięcy głosów oddano w Jeleniogórskim Budżecie Obywatelskim 2020. Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak ogłosił dzisiaj (poniedziałek, 14 października) oficjalne wyniki.

Pasowanie w SP nr 6

Występ artystyczny oraz uroczyste ślubowanie – tak wyglądało pasowanie na pierwszoklasistę, które odbyło się w poniedziałek (14 października) w Szkole Podstawowej nr 6.

W „Mechaniku” ruszyło LABORATORIUM TAURONA

Po Pracowni Mobilnej Diagnostyki Samochodowej, Pracowni Druku 3D, Pracowni pod patronatem firmy DRÄXLMAIER z siedzibą w Jeleniej Górze i Pracowni Budowlanej objętej opieką firmy LEROY MERLIN, w Zespole Szkół Technicznych „Mechanik” w Jeleniej Górze 10 października 2019 r. ruszyło LABORATORIUM TAURONA.

Strony

 

Kalendarz FB