co na weekend

Autor: redakcja UMJG

10.7.2020 - 9:50

Co na weekend 10-12 lipca? - Lato w Mieście

Już w najbliższy weekend zapraszamy na:

10 lipca, piątek, Park Norweski 17:00 - FAJFY CIEPLICKIE Wieczory taneczne w pięknej scenerii cieplickiego Parku Norweskiego. Świeże powietrze, zieleń, muzyka dużo zabawy


10 lipca, piątek, Plac Ratuszowy 21:00 - LETNIE KINO PLENEROWE Whitney, reż. Kevin Macdonald, USA/wielka Brytania 2018: Z imponującą liczbą ponad 200 milionów albumów sprzedanych na całym świecie, ze statusem pierwszej kobiety-artystki która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 i jedynej w historii, której siedem kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, Whitney Houston była głosem swojego pokolenia.


11 lipca, sobota, Plac Ratuszowy 19:00 KONCERT: GRONDOWY Z KOLENDO czyli PIĘKNA I BESTIA.

Na ten letni, gorący wieczór proponujemy Państwu przedstawienie-koncert, schłodzony rozrywkowy koktajl, o tematyce jakże sympatycznej i wdzięcznej – o kobietach, mężczyznach i łączącymi ich relacjami. Wszystko podane zostanie w formie inteligentnego, szlachetnego humoru w interesujących aranżacjach Roberta Wróblewskiego. A usłyszymy znane i lubiane piosenki, przeplatane dowcipnym słowem.

Wykonawcy:

ANETA KOLENDO - założycielka i znakomita wokalistka zespołu Jelonka Dixie, oboistka Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

JACEK GRONDOWY - aktor Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze

Oraz znani jeleniogórscy muzycy:

ROBERT WRÓBLEWSKI
WITOLD PELC


12 lipca, niedziela, Muszla Koncertowa w Parku Zdrojowym

16:00 - SPEKTAKL DLA DZIECI: LEŚNE PRZYGODY TYMOTEUSZA RYMCIMCI- Jan Wilkowski 
Leśne przygody Tymoteusza Rymcimci Tym razem wybierzemy się z Tymkiem na grzybobranie do lasu, gdzie na naszego bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie może zabraknąć znanego już dzieciom chytrego Lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawi się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź. Teatralny serial autorstwa jednego z najznakomitszych polskich lekarzy na stałe wszedł do repertuaru teatrów lalkowych cieszące się od lat niesłabnącą popularnością Literacka i teatralna atrakcyjność historii o Tymoteuszu połączona z łagodną dawką dydaktyzmu plastyka odpowiadająca dziecięcej wrażliwości powodują, 2e spektakl! Sceny An maci na pewno spotka się z gorącym przyjęciem najmłodszej publiczności.


12 lipca, niedziela, Kościół Zbawiciela Pl. Piastowski 18, 19:15 -

CIEPLICKIE KONCERTY ORGANOWE: KRZYSZTOF KARCZ
(Czechowice - Dziedzice) - utwory od J.S. Bacha do współczesności oraz improwizacje
 

Galeria
Image